.
Dnes je: pátek 14.prosince 2018, svátek má Lýdie

Novinky

06.06.2018, 13:24: ordinace Žár,Olešnice

informace.png


 


V ordinaci Žár a Olešnice budu ordinovat 11.7.18 a 1.8.18 dale normálně každou 1.středu v měsici F Busta


  
 


 

25.05.2018, 18:00: novinky

A22.png

 


INFORMACE PRO PACIENTY


 
  1. Dovoluji si upozornit všechny mé pacienty, aby si zkontrolovali svá očkování, zejména očkování proti tetanu. Doporučuje se očkovát do 60.roku věku po 15 letech a po šedesátce po 10 letech.Očkování proti tetanu je stále povinné, a je třeba vědět , že tetanus je stále onemocnění nebezpečné i smrtelné.
  2. Upozorňujeme, že po porodu již nevystavujeme OČR, ale otcové mají nárok na tzv. ,,otcovskou", správný název je „otcovská poporodní péče“. O dávku žádá zaměstnanec prostřednictvím svého zaměstnavatele, OSVČ doručí vyplněný formulář po skončení čerpání dávky přímo na svou pobočku Okresní správy sociálního zabezpečení. Formulář žádosti je dostupný na pobočkách OSSZ a také volně ke stažení v přehledu tiskopisů na webu ČSSZ pod názvem „Žádost o dávku otcovské poporodní péče (otcovskou).“
 

04.05.2018, 20:28: informace pro klienty trvalé

2236_zvon.png

 1.Od 25.5.18 plati nařízení tzv.GDPR, což se týká osobních dat a informací. Plati to pro všechny subjekty,které zpracovávají tato data. Vkládám tedy na STRANKU,


INFORMACE PRO PACIENTY O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ


která seznamuje klienty o nakládání s daty v naší ordinaci a je zpracována podle tzv. Obecného nařízení  s odkazem z úvodní stránky.


 


 


2. Dle tohoto nařízení existují pravidla,jak nakládat s osobními údaji, čili již nelze vydat bez pověření doklad s  osobními údaji/ recept jakýkoliv výpis z dokumenatce, zprávu či jejich kopie...../ jiné osobě než té, které  patří nebo osobě pověřené/ plná moc, pověření .../.Takový vzor pověření nebo plné moci vkládám do obsahu s názvem: TISKOPISY / lze vytisknout, vypsat a s tímto možno vyzvednout požadovaný tiskopis pověřenou osobou/ recept, výpis, pojistku.../. Při porušení nařízení nám hrozí pokuty v desítkách milinů eur, takže porušení nebudeme riskovat. Další možností je dát podepsané pověření přímo do dokumentace pro jisté zvolené osoby podpisem  v dokumentaci. Tyto podmínky jsou nepřekročitelné.!!!!  


    MUDr. Busta František, jednatel společnosti TS MED Bustovi s.r.o. 


 

Standards: XHTML 1.1, CSS 2.1
All rights reserved © 2008 - 2018 HaralComp